Väliköök Cheerful

19 M2 / HIND 16200€ / 31 M2 / HIND ALATES 19750€

VAATA PILTE


Vaata galeriid

VAATA PLAANE


Vaata galeriid

Väliköök

Väliköök Cheerful on avar ja valgusküllane koht, kus saad nautida head toitu, kaunist ümbruskonda ja pikki õhtuid oma lähedaste keskel. Väliköögil on kuni kolmes küljes klaaslükandseinad, mis sügisel ja talvel kaitsevad külma, tuule ja vihma eest ja mida saab soojadel suvepäevadel eest lükata. Sõltuvalt Sinu vajadusest saad valida erinevate sise- ja välisviimistluse vahel ning klaaslükandseinte asukoha ja arvu vahel. Välikööki on võimalik tellida erinavas suuruses.

Üldpind

192 - 50 m2

Garantii

2 aastat

Valmimisaeg

1-2 kuud

Mõistlik ja kiire lahendus väliköögi soetamiseks.

Uue maja planeerimine, projekteerimine ja ehitamine nõuab palju aega ja raha. Soovides stiilset ja kvaliteetset lõpptulemust tuleb kaasata arhitektid, sisekujundajad, ehitajad, järelvalve ja palju teisi oma ala spetsialiste. Et säästa teie aeg ja raha ning garanteerida kvaliteetne töö olemegi välja töötanud stiilsed valmismajad. Valida saab erinevate suuruste, planeeringute ja viimistluslahenduste vahel. Samuti teeme erilahendusi ja kohandame olemasolevaid projekte vastavalt vajadusele.

Vaata miks valida meid?

Ehitusinfo

KONSTRUKTSIOONVäliköök on valmistatud ristkihtpuidust

SEINADKuni kolmes küljes on klaaslükandseinad alumiinium raamidel. Välisseintel on kaks korda värvitud vertikaalne poolpunn laudis 125mm . Toon vastavalt kliendi soovile. Siseseintel on lasuuritud või värvitud ristkihtpuit

KATUSPVC katusekate.

PÕRANDVärvitud või lasuuritud ristkihtpuit või terrassilaud.

ELEKTERHoonele on paigaldatud nõuetekohane elektrisüsteem.

VALGUSTIDSiseruumides ja väljas on kasutatud uputatud LED valgusteid.

LUMEKOORMUSLamekatuste normatiivne lumekoormus Eestis ja lõuna Soomes 0,8..1,2kPa, mis = 40..60 cm paksuse seisnud lume kihiga.

ALUSPINDPostvundament.

Kui Sa soovid lisainfot või sul tekkis küsimusi siis helista või kirjuta meile. Ootame sinu kirja või kõnet!

Tekkis küsimus?

Nimi*

Email*

Telefon

Tekst

Saun Relax

Saun Relax

31 M2 / HIND ALATES 45 000€

Maja Harmony

Maja Harmony

46 m2 / HIND ALATES 49 000€