Väliköök Cheerful

19 M2 / HIND ALATES 7000€ / 31 M2 / HIND ALATES 9500€

VAATA PILTE


Vaata galeriid

VAATA PLAANE


Vaata galeriid

Väliköök

Väliköök Cheerful on avar ja valgusküllane koht, kus saad nautida head toitu, kaunist ümbruskonda ja pikki õhtuid oma lähedaste keskel. Väliköögil on kuni kolmes küljes klaaslükandseinad, mis sügisel ja talvel kaitsevad külma, tuule ja vihma eest ja mida saab soojadel suvepäevadel eest lükata. Sõltuvalt Sinu vajadusest saad valida erinevate sise- ja välisviimistluse vahel ning klaaslükandseinte asukoha ja arvu vahel. Väliköögile on võimalik juurde tellida spetsiaalselt sisse ehitatud köögimööbel koos tehnika ja avatud kaminaga.

Üldpind

31 m2

Garantii

2 aastat

Tellimusaeg

1-2 kuud

Mõistlik ja kiire lahendus väliköögi soetamiseks.

Uue maja planeerimine, projekteerimine ja ehitamine nõuab palju aega ja raha. Soovides stiilset ja kvaliteetset lõpptulemust tuleb kaasata arhitektid, sisekujundajad, ehitajad, järelvalve ja palju teisi oma ala spetsialiste. Et säästa teie aeg ja raha ning garanteerida kvaliteetne töö olemegi välja töötanud stiilsed valmismajad. Valida saab erinevate suuruste, planeeringute ja viimistluslahenduste vahel. Samuti teeme erilahendusi ja kohandame olemasolevaid projekte vastavalt vajadusele.

Vaata miks valida meid?

Ehitusinfo

KONSTRUKTSIOONHoonel on puidust konstruktsioon.

SEINADKuni kolmes küljes on klaaslükandseinad alumiinium raamidel. Sise- ja välisseinad on termotöödeldud puidust või lasuuritud puidust. Toon vastavalt kliendi soovile.

KATUSPVC katusekate.

PÕRANDTermotöödeldud männist terrassilaud.

ELEKTER• Hoonele on paigaldatud nõuetekohane elektrisüsteem.

VALGUSTID• Siseruumides on kasutatud uputatud LED valgusteid. Hoonel on ka LED välisvalgustus.

LUMEKOORMUSLamekatuste normatiivne lumekoormus Eestis ja lõuna Soomes 0,8..1,2kPa, mis = 40..60 cm paksuse seisnud lume kihiga.

ALUSPINDPostvundament.

Kui Sa soovid lisainfot või sul tekkis küsimusi siis helista või kirjuta meile. Ootame sinu kirja või kõnet!

Tekkis küsimus?

Nimi*

Email*

Telefon

Tekst

Saun Relax

Saun Relax

31 M2 / HIND ALATES 45 000€

Maja Harmony

Maja Harmony

46 m2 / HIND ALATES 57 000€