Saun Relax

31 M2 / HIND ALATES 45 000€

VAATA PILTE


Vaata galeriid

VAATA PLAANE


Vaata galeriid

Saunast

Saun Relax on kompaktne kuid samas kõiki mugavusi ja saunamõnusid pakkuv saunamaja. Saunal on avar eesruum koos kööginurgaga, duširuum ja wc ning leiliruum, kus üks seintest on klaasist, et saaksid leili nautida looduse keskel. Sõltuvalt Sinu vajadusest sobib saunamaja olemasoleva maja või suvekodu täienduseks või väikseks mõnusaks suvilaks. Saunamaja on täielikult sisustatud ja valida saab kolme erineva viimistluspaketi vahel.

Üldpind

31 m2

Energiaklass

B

Tellimusaeg

2-3 kuud

Mõistlik ja kiire lahendus uue maja soetamiseks!

Uue maja planeerimine, projekteerimine ja ehitamine nõuab palju aega ja raha. Soovides stiilset ja kvaliteetset lõpptulemust tuleb kaasata arhitektid, sisekujundajad, ehitajad, järelvalve ja palju teisi oma ala spetsialiste. Et säästa teie aeg ja raha ning garanteerida kvaliteetne töö olemegi välja töötanud stiilsed valmismajad. Valida saab erinevate suuruste, planeeringute ja viimistluslahenduste vahel. Samuti teeme erilahendusi ja kohandame olemasolevaid projekte vastavalt vajadusele.

Vaata miks valida meid?

EHITUSINFO

SISEVIIMISTLUSSiseviimistluses on kasutuses vaid naturaalsed, allergiavabad ja väga kvaliteetsed materjalid. Põrandal kasutame ühelipilist tamme parketti või termotöödeldud männi lauda. Võimalus tellida ka oksavaba männilauda (radiata). Seinakattematerjalid on naturaalsest puidust. Kasutame termo magnooliat, valget haava, lehist või vineeri tahveldust. Leiliruumis on kasutusel kas valge haava STS profiil või termo magnoolia STS frofiil. Vannitoas ja toalettruumis kasutame klaasmosaiiki nii põrandal kui seinas. Valida saab erinevate värvide vahel.

ELEKTER JA VALGUSTUSHoonele on paigaldatud nõuetekohane elektrisüsteem ja nõrkvoolu kaabel, mis võimaldab ühendada kaabeltelevisiooni ja teleri. Valguse annavad uputatud LED valgustid. Hoonel on ka LED välisvalgustus.

KONSTRUKTSIOONHoonel on puidust konstruktsioon.

VÄLISSEINADVälisseinad on termotöödeldud või lasuuritud puitlaudisest.

KATUSSBS- kleepkate

AKNADHoonel on puitaknad, klaaspakett U=1,0...1,2 W/m²k.

VENTILATSIOONLoomulik ventilatsioon, freshklapid, köögikubu.

KÜTESaunamaja on võimalik kütta kerisega, vannitoas on elektripõrandaküte. Aastaringse elamise puhul soovitame kasutada õhksoojuspumpa.

LUMEKOORMUSLamekatuste normatiivne lumekoormus Eestis ja lõuna Soomes 0,8..1,2kPa, mis = 40..60 cm paksuse seisnud lume kihiga.

ALUSPINDPostvundament

Kui Sa soovid lisainfot või sul tekkis küsimusi siis helista või kirjuta meile. Ootame sinu kirja või kõnet!

Tekkis küsimus?

Nimi*

Email*

Telefon

Tekst

Maja Harmony

Maja Harmony

46 m2 / HIND ALATES 57 000€

Väliköök Cheerful

Väliköök Cheerful

19 M2 / HIND ALATES 7 000€