Moodulmaja Harmony

31 m2 HIND ALATES 38 000€ / 46 m2 HIND ALATES 49 000€ / 77 m2 HIND ALATES 85 000€ / 92 m2 HIND ALATES 98 000€

VAATA PILTE


Vaata galeriid

VAATA PLAANE


Vaata galeriid

Majast

Maja Harmony on läbi mõeldud ja kompaktne kuid samas avar ja kõiki mugavusi pakkuv elamu. Maja on võimalik tellida nii 31m2, 46m2, 77m2 kui ka 92m2 suurusena. Valikus on palju erinavaid planeeringuid: mitme magamistoaga, erinevate köögilahenduste ning saunaga ja saunata variandid, mida vajadusel saame kohandada just sinu soovi järgi. Majad on varustatud valgustite ja sanitaartehnikaga ning soovi korral saab tellida ka kamina. Valida saab ka erinevate sise- ja välisviimistluste vahel.

Energiklass

B

Garantii

2 aastat

Tellimusaeg

2-3 kuud

Mõistlik ja kiire lahendus uue maja soetamiseks!

Uue maja planeerimine, projekteerimine ja ehitamine nõuab palju aega ja raha. Soovides stiilset ja kvaliteetset lõpptulemust tuleb kaasata arhitektid, sisekujundajad, ehitajad, järelvalve ja palju teisi oma ala spetsialiste. Et säästa teie aeg ja raha ning garanteerida kvaliteetne töö olemegi välja töötanud stiilsed moodulmajad. Valida saab erinevate suuruste, planeeringute ja viimistluslahenduste vahel. Samuti teeme erilahendusi ja kohandame olemasolevaid projekte vastavalt vajadusele. Happy Home moodulmajad on kiire, mõistlik ja stiilne lahendust uue maja soetamiseks!

Vaata miks valida meid?

EHITUSINFO

SISEVIIMISTLUSSiseviimistluses on kasutuses vaid naturaalsed, allergiavabad ja väga kvaliteetsed materjalid. Põrandal kasutame ühelipilist tamme parketti või termotöödeldud männi lauda. Võimalus tellida ka oksavaba männilauda (radiata). Seinakattematerjalid on naturaalsest puidust. Kasutame termo magnooliat, valget haava, lehist või vineeri tahveldust. Vannitoas ja toalettruumis kasutame klaasmosaiiki nii põrandal kui seinas. Valida saab erinevate värvide vahel.

ELEKTER JA VALGUSTUSHoonele on paigaldatud nõuetekohane elektrisüsteem ja nõrkvoolu kaabel, mis võimaldab ühendada kaabeltelevisiooni ja teleri. Valguse annavad uputatud LED valgustid. Hoonel on ka LED välisvalgustus.

KONSTRUKTSIOONHoonel on puidust konstruktsioon.

VÄLISSEINADVälisseinad on termotöödeldud või lasuuritud puitlaudisest.

KATUSSBS- kleepkate

AKNADHoonel on puitaknad, klaaspakett U=1,0...1,2 W/m²k.

VENTILATSIOONLoomulik ventilatsioon, freshklapid, köögikubu.

KÜTEVannitoas on elektripõrandaküte. Aastaringse elamise puhul soovitame kasutada õhksoojuspumpa.

LUMEKOORMUSLamekatuste normatiivne lumekoormus Eestis ja lõuna Soomes 0,8..1,2kPa, mis = 40..60 cm paksuse seisnud lume kihiga .

ALUSPINDPostvundament kuna põrand vajab alt tuulutust.

Kui Sa soovid lisainfot või sul tekkis küsimusi siis helista või kirjuta meile. Ootame sinu kirja või kõnet!

Tekkis küsimus?

Nimi*

Email*

Telefon

Tekst

Saun

Saun Relax

31 M2 / HIND ALATES 38 000€

Väliköök

Väliköök Cheerful

19 M2 / HIND ALATES 7 000€