Kvaliteet

Arhitektuur

Happy Home modernsed element- ja moodulmajad on valminud parimate arhitektide ja inseneride koostöö tulemusel. Suured klaaspinnad toovad tuppa valguse ja looduse ning lihtne vorm sobib nii mere äärde kui metsa. Happy Home majad on projekteerinud tunnustatud arhitektid Madis Eek ja Rait Kallus.

Viimistlus ja Materjalid

Happy Home majad on mõeldud eksisteerima looduse keskele ja seetõttu on ka viimistluses kasutuses vaid naturaalsed, allergiavabad ja väga kvaliteetsed materjalid. Läbivateks materjalideks on puit, klaas ja looduskivi ning valida saab erinevate viimistluslahenduste vahel.

Kõrge Kvaliteet

Happy Home majad valmivad meie tehases, et saaksime kontrollida kõiki ehitusprotsesse ja tagada majade kõrge ehituskvaliteedi.

Kiire ehitusaeg

Ristkihtpuidu eeliseks on kiire ehitusaeg, sest maja karp pannakse kokku 2–3 päevaga. Meie elementmajade võtmed kätte lahendused valmivad kolmekuni nelja kuuga.

Väike energiakulu

Happy Home majad vastavad A või B energiaklassile, mis tagab madalad küttekulud.

Keskkonnasäästlik

Ristkihtpuit on naturaalne ja keskkonnasäästlik ehitusmaterjal, millel on positiivne CO2 bilanss. Ostes puitmaja hoiad Eesti loodust.

Garantii

Happy Home majadele kehtib kahe aastane garantii.

Transport ja paigaldus

Happy Home majad transporditakse sinu krundile lai veosega. Krundile peab olema piisav juurdepääs, kuna maja tõstetakse vajalikku kohta autokraanaga. Eestist väljapoole ja saartele on võimalik transportida maju kasutades meretransporti.

Lisatööd

Lisatöödena on võimalik tellida üldehitustöid, vundamendi ehitust, terrassi ehitus, siseviimistlustöid, maja kommunikatsioonidega ühendamist, kasutusloa ja muude dokumentide vormistamist. Ehitustööd teostab HH Ehitus: www.hhehitus.ee